مشاهده همه محصولات
نقش میز کنسول در دکوراسیون

کنسول یک میز دکوری شیک و لوکس است که کاربردهای بسیاری دارد.قدمت‎ میز کنسول به اواخر قرن هفدهم و کشور فرانسه برمی‌گردد. این میز ابتدا در کاخ‎ها و خانه‏‌های اشرافی استفاده می‏‌شد اما در طول قرن ۱۸ توانست به دکوراسیون‎های خانه‎ها نیز راه پیدا کند. اولین طراحی‏‌های این میز دارای خطوط پیچیده و حکاکی شده همراه با تذهیب‎کاری‌های بسیار ظریفی بودند. همچنین شما می توانید از این میز زیبا و جادار برای هر بخشی از منزل که تمایل دارید استفاده کنید. اندازه و ابعاد میز کنسول به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. شما می توانید از میز کنسول به تنهایی یا از آینه همراه آن نیز بهره بگیرید.

شما تقریبا می‌توانید میز کنسول را در هر جایی از خانه‌تان قرار دهید و جذابیت بصری فضای زندگی‌تان را چندین نمایید. میز کنسول به خوبی می‌تواند با دکوراسیون شما ترکیب شود و فضای شما را کامل نماید.

کنسول یکی از مهم ترین وسایل دکوری اتاق پذیرایی به شمار می آید. شما می توانید با حذف آینه از کنسول و قرار دادن عکس های یادگاری بر روی آن در ابتدا یک میز نوستالژی را به تصویر بکشید. همچنین می توانید با قرار دادن ظروف پذیرایی، شمعدان، شمع، سرویس قاشق و چنگال، پارچه های زیر بشقابی و بسیاری موارد دیگر که عناصر اصلی یک میز پذیرایی به شمار می آیند کار رفت و آمد خود را به منظور پذیرایی از مهمان ها به حداقل برسانید.

 

  • قبل از اینکه میز را بخرید جای آن را تعیین کنید و اندازه جای آن را بدانید.
  • مدل کنسول باید متناسب با سبک دکوراسیون منزل تان باشد. برای خرید به شکل کنسول و جزئیاتی مانند دستگیره ها و چوب آن دقت کنید.
  • کنسولی که برای دکوراسیون منزل کلاسیک انتخاب می کنید چوب آن بیشتر باشد. و برای دکوراسیون مدرن کنسولی را که ساده تر است انتخاب کنید.
  • سعی کنید که جنس کنسول از مواد با کیفیت و با دوام باشد و ست مبلمان منزلتان باشد.