مشاهده همه محصولات
در میان دنیای لوستر ها ؛ آباژور ها از لوستر های مدرن و شیکی به شمار میروند و مشقت جا به جایی ندارد . طبیعتا به دلیل نقشی که آباژور ها در دکوراسیون داخلی اتاق ها و پذیرایی دارا هستند ، باید در هنگام خرید حساسیت و دقت بیشتری به خرج بدهیم ‌.

آباژور مدرن 

 

آباژور مدرن -voodoohome.com

در ادامه ی این مطلب خواهیم خواند:

در میان دنیای لوستر ها ؛ آباژور ها از لوستر های مدرن و شیکی به شمار میروند و مشقت جا به جایی ندارد . طبیعتا به دلیل نقشی که آباژور ها در دکوراسیون داخلی اتاق ها و پذیرایی دارا هستند ، باید در هنگام خرید حساسیت و دقت بیشتری به خرج بدهیم. آباژور های مدرن در میان وسایل تزئینی خانه ، نقش بسزایی در دکوراسیون و چیدمان پذیرایی و البته اتاق ها دارد و با زیبایی خود میتواند به شدت آن را تحت تاثیر قرار دهد. در طراحی کردن یک آباژور مدرن باید به موارد بسیاری همچون کاربردی بودنش ، خلاقانه بودنش و البته جالبه بودنش توجه ویژه ای داشت . کافیست در زمان خرید در ذهن خود آباژور را در دکورسیوان منزل خود بررسی و ارزیابی نمایید و بعد اقدام به خرید نمایید . جالب است بدانید آباژور های مدرن از جمله آباژور هایی بشمار میروند که وقتی دی مکان مناسب به خود قرار گیرند همه چیز به خودی خود جور میشود.

 

قیمت آباژور مدرن

قیمت این نوع از آباژورها همانند مدل ها و طرح های گوناگونشان دارای تنوع میباشند . برای اینکه قیمت آباژورهای انتخابی خود را بدست آوریم باید ؛ به فروشگاه های لوازم روشنایی لوکس و البته سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کنیم ؛  انواع مختلف آباژور های مدرن بر اساس متریال بکار رفته در روند تولیدشان قیمت گذاری می شوند البته نباید از این نکته غافل شویم که خارجی یا ایرانی بودن آباژور میتواند تاثیر ویژه ای در قیمت گذاری داشته باشد . مطمئنا که باید درهنگام خرید آباژور نسبت به توان مالیمان عمل کنیم و نباید اگر فعلا شرایط لازم خرید را نداریم دکورسیوان خانه و زیبایی آباژور را قربانی پرداخت مبلغ اندک نماییم . در چند سال اخیر از انواع مختلف آباژور های مدرن استقبال ویژه ای شده که موجب سرعت در روند طراحی و تولیدش گردیده است .

 

آباژور مدرن-voodoohome.com

 

آباژور مدرن رومیزی

به طور کل آباژور ها به دودسته رومیزی و ایستاده تقسیم می گردند که مدل رومیزی آن در هر جایی از خانه نسبت به چیدمان و دکوراسیون شما قابل استفاده می باشد . اما سایز کوچک آن به دلیل ایجاد نور کم در شب، معمولا در اتاق خواب مورد استفاده قرار میگیرد . البته در طراحی  سایز کوچک این نوع آباژور ها تلاش بر آن است تا نور یه میزان بیشتری فیلتر گردد تا برای خواب شما مزاحمتی ایجاد نکند . البته لازم به ذکر است که در مکان هایی با متراژ بالا از تلفیق آباژور ایستاده و رومیزی در دکوراسیون استفاده می شود .

 استفاده از آباژور های رومیزی مدرن برا فضاهایی که کوچک هستند و امکان استفاده از مدل ایستاده را ندارند توانسته است جذابیتی بیش از مدل ایستاده را برای فضای شما رقم بزند .

 

آباژور مدرن-voodoohome.com

بیشتر بخوانیم : آباژور ایستاده

آباژور مدرن فلزی

شما قبل از اینکه بخواهید هر آباژوری را خریداری نمایید باید چند آیتم را مدنظرتان قرار دهید :

 • هدف از خرید
 • فضای قرارگیری
 • سبک و ابعاد
 • نور و استاندار
 • رنگ و جنس

در گزینه آخر یعنی رنگ و نوع جنس میتوانیم به آباژور های مدرن فلزی اشاره کنیم . با توجه به سمت و سویی که دکوراسیون ایرانی در پیش گرفته است ؛ آباژورهای فلزی و البته استیل طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است . اغلب مدل های آباژور های مدرن فلزی ، ساده و مینیمال میباشند . که در دکوراسیون های مدرن کاربرد ویژه ای دارند . البته لازم به ذکر است که میتوان با تغییر در طرح و رنگ آباژور ها فلزی آن ها را با دکوراسیون های کلاسیک هم سازگار کرد. این آباژور های فلزی که هم در مدل ایستاده و هم رومیزی طراحی    می گردند میتوانند به عنوان یک نورپرداز فرعی فضای متفاوتی از نو پردازی را برای شما در محیط ایجاد کند . البته نباید از این مورد غافل شویم که آباژور های فلزی علاوه بر زیبایی دارای استحکام قابل توجهی میباشند .

آباژور مدرن-voodoohome.com

انواع آباژور مدرن

آباژور های مدرن بر اساس طراحی های در نظر گرفته شده در چند جنس و مدل مختلف تولید میگردد ، که بنا بر سلایق و دکوراسیون خانه ها دارای میزان محبوبیت متفاوتی میباشد :

 • آباژور مدرن ایستاده
 • آباژور مدرن فلزی
 • آباژور مدرن چوبی
 • آباژور مدرن رومیزی

البته هر کدام از این نوع از آباژور های مدرن در طرح ها و شکل های گوناگون و جذاب بسیاری به تولید می رسند .گاهی طراحان و تولید کندگان این نوع آباژور ها به قدری ما را با حجمی از تنوع و زیبایی روبرو میکنند که ؛ در انتخاب دچار سردرگمی میشویم .

 

 

بیشتر بخوانیم : آباژور اتاق خواب

آباژور مدرن و زیبا

به طور معمول افراد برای نور پردازی و روشنایی محل زندگی و محل کار خود از منابع متعددی استفاده میکنند زیرا ؛ یکی از عوامل روح بخش به محیط نور مناسب و زیاد میباشد . البته که زیبایی این منابع نیز به خودی خود ؛ جذابیت و دلنشینی بودن دکوراسیون را چند برابر مینماید .اغلب آباژور ها به عنوان نور پرداز های فرعی از سایر منابع پیشی میگیرند . در گذشته شاید طراحی آباژور ها در غالب استفاده در کنار سرویس خواب و یا مبلمان ها انجام میشد ؛ ولی امروزه با طراحی آباژورهای مدرن و زیبا در طرح های متعدد استفاده از آباژور محدودیت خود را زیر پا گذاشته است و توانسته است در هر گوشه ای از خانه یا محل کار شما زیبایی خاصی را بیافریند .

آباژورهای مدرن به تنهایی زیبایی بسیاری را در خود جای داده اند که یکی از دلایل مهم  محبوبیت در آن ها میباشد . به همین دلیل است که واژه زیبایی همیشه در کنار آباژور های مدرن می آید .

 

آباژور مدرن-voodoohome.com

 

آباژور مدرن ایستاده

سبک مدرن همیشه به خاطر سادگی در آن وجود دارد در نظر یک بیننده موجب آرامش و نیز هماهنگی ویژه ای در تمام وسایل و دکوراسیون منزل یا محل کار میگردد . یکی از مدل های این سبک ؛ ایستاده میباشد . که جلوه ای خاص و متفاوت را داراست و در همه فضا ها بویژه کنار مبلمان قابل استفاده میباشد . این نوع آباژور های یک گزینه مناسب برای پر کردن فضای خالی بشمار میروند و میتوانند با قرار گرفتن در کنار مبلمان ویا میز نسبت به سبک آن ها ایجاد کننده نقطه کانونی شما باشند، پس به طور ویژه به هماهنگ بود آن نسبت به چیدمان وسایل در آن محدوده توجه ویژه ای نمایید. آباژور های ایستاده یک جانشین بسیار عالی برای نور روز بشمار میروند و البته یک نور مکمل برای شب . 

آباژور مدرن-voodoohome.com

آباژور مدرن چوبی

شما هر قدر هم که دارای دکوراسیون زیبا و شکیل و به روزی باشید ولی دارای نور کافی برای جلوه نمایی آن ها نباشید نمی توانید از محیط پیرامونتان لذت کافی ببرید . استفاده از آباژور ها علاوه بر این که به نور محیط شما کمک شایانی میکند ؛ موجب جلوه بی نظیر آن نیز میگردد. در حال حاضر آباژور های مدرن حرف بسیاری برای گفتن دارند و این موضوع از بروز بودن و زیبایی فوق العاده  آن نشات میگیرد . آباژور های مدرن در چند نوع مختلف که در متن به آن اشاره کردیم به تولید می رسند که هر کدام از این نوع نیز دارای مدل های متعددی هستند . ما بر اساس علاقه و سلیقه شخصیمان و نیز متناسب به دکوراسیون منزل یا محیط کارمان اقدام به انتخاب و خرید آباژور مورد نظرمان میکنیم . با پیشرفت فضای مجازی ما علاوه بر اینکه میتوانیم حضورا به فروشگاه های مرتبط مراجعه نماییم میتوانیم با ورود به سایت ها معتبر نیز انواع متعدد آباژور ها مشاهده ، انتخاب و خریداری نماییم . لازم بذکر است که در بین آباژور ها ؛ آباژور مدرن خریداران بسیاری را به خود اختصاص داده است که این موضوع از محبوبیت و بروز بودن این نوع آباژورها حکایت میکند .

 


سوالات متداول آباژور مدرن

 

 • قیمت گذاری آباژور مدرن چگونه است؟

قیمت این نوع از آباژورها همانند مدل ها و طرح های گوناگونشان دارای تنوع میباشند . برای اینکه قیمت آباژورهای انتخابی خود را بدست آوریم باید ؛ به فروشگاه های لوازم روشنایی لوکس و البته سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کنیم ؛  انواع مختلف آباژور های مدرن بر اساس متریال بکار رفته در روند تولیدشان قیمت گذاری می شوند البته نباید از این نکته غافل شویم که خارجی یا ایرانی بودن آباژور میتواند تاثیر ویژه ای در قیمت گذاری داشته باشد .

 

 • نکات مثبت آباژور رو میزی چیست؟

به طور کل آباژور ها به دودسته رومیزی و ایستاده تقسیم می گردند که مدل رومیزی آن در هر جایی از خانه نسبت به چیدمان و دکوراسیون شما قابل استفاده می باشد . اما سایز کوچک آن به دلیل ایجاد نور کم در شب، معمولا در اتاق خواب مورد استفاده قرار میگیرد . البته در طراحی  سایز کوچک این نوع آباژور ها تلاش بر آن است تا نور یه میزان بیشتری فیلتر گردد تا برای خواب شما مزاحمتی ایجاد نکند . البته لازم به ذکر است که در مکان هایی با متراژ بالا از تلفیق آباژور ایستاده و رومیزی در دکوراسیون استفاده می شود .

 

 • انواع آباژور مدرن چیست؟​

 1. آباژور مدرن ایستاده
 2. آباژور مدرن فلزی
 3. آباژور مدرن چوبی
 4. آباژور مدرن رومیزی