مشاهده همه محصولات

در بیشتر مواقع رستوران و کافی شاپ جایی برای استراحت و تفریح افراد تلقی می شود. نکته مهم اما، دکوراسیون رستوران و نوع طراحی دکوراسیون کافی شاپ می باشد. صندلی رستوران یا کافی شاپ باید بسیار راحت باشند و از طرفی هم فضای زیادی اشغال نکند. رنگ بندی و مدل میز و صندلی کافی شاپ و رستوران نیز بسیار مهم است. نحوه چیدمان و نوع مبلمان برای رستوران می تواند کسب و کار را از بین ببرد یا به آن رونق بیشتری ببخشد. هنگامی که محیط خوب است، مشتریان راحت هستند. در نتیجه باعث رونق کسب و کار میشود.

یکی از لوازمی که بسیار در رستوران اهمیت دارد و در دیزاین و طرحی آن تاثیر دارد، میزها و صندلی های رستورانی هستند و هر رستورانی بسته به طراحی که برای خود دارد میز و صندلی رستوران هم انتخاب می کند. صندلی رستوران می توانند از جنس های متنوعی بنا بر سلیقه افراد تهیه شوند.

ویژگی‌های صندلی‌های رستورانی

صندلی‌های رستورانی چه ویژگی‌های باید داشته باشند؟ شاید به نظر برسد که رعایت اصول ارگونومی در این صندلی‌ها به کار نمی‌آید، اما همان طور که گفتیم ممکن است یک صندلی ناراحت موجب شود افراد از انتخاب یک رستوران با وجود غذاهای خوش مزه صرف نظر کنند.
صندلی‌های رستورانی تنوع زیادی دارند و می‌توانند از جنس پلاستیک، چوب، ام دی اف، فلز و یا جنس‌های دیگر باشند. برخی از آنها پشتی ندارند که برای کافی شاپ‌ها و فست فودها مناسب هستند، ولی در رستوران‌‌ها بهتر است تا حد امکان از صندلی‌های پشتی دار استفاده شود.
البته صندلی‌هایی که در محیط باز رستوران گذاشته می‌شوند با صندلی‌هایی که در مکان‌های بسته استفاده می‌شوند متفاوت هستند. بخش‌هایی در کافی‌ شاپ‌ها و رستوران‌ها هستند که به آنها وی آی پی گفته می‌شود و مبلمان آن با بقیه رستوران متفاوت است. در این بخش‌ها از مبل‌ به جای صندلی استفاده می‌شود که هم زیباتر و هم راحت‌تر هستند
افراد ممکن است به دلایل مختلف به رستوران مراجعه کنند، حتی برای گرفتن یک مراسم مانند جشن تولد، پس بهتر است در زمان تهیه مبلمان به همه چیز توجه داشته باشید.
برای تهیه و سفارش هر نوع صندلی رستورانی می‌توانید با گروه بازرگانی وودوهوم تماس بگیرید